Send To Printer
U11 Boys 2nd '20 Schedule
League
Date
Home
Away
Time/Status
Venue
Game Type
Officials
U11 Boys 2nd '20
Thu-Jan 2
House Team Agacinski
0 - 4
Angry Sharks
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Sat-Jan 4
TSC Dynamo 09
7 - 3
Roughriders
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Sat-Jan 4
Codfish United
0 - 0
House Team O'Gorman
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Thu-Jan 9
Angry Sharks
4 - 8
Shrine Knights
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Thu-Jan 9
House Team O'Gorman
4 - 6
TSC Dynamo 09
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Sat-Jan 11
House Team Agacinski
1 - 5
Codfish United
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Sat-Jan 11
Cheese Lindas
10 - 11
Roughriders
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Thu-Jan 16
Angry Sharks
3 - 7
Roughriders
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Thu-Jan 16
House Team Agacinski
4 - 8
Shrine Knights
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Sat-Jan 18
House Team O'Gorman
0 - 4
Cheese Lindas
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Sat-Jan 18
Codfish United
7 - 3
TSC Dynamo 09
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Thu-Jan 23
Shrine Knights
6 - 2
House Team O'Gorman
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Thu-Jan 23
Codfish United
4 - 0
Angry Sharks
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Sat-Jan 25
Roughriders
10 - 7
House Team Agacinski
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Sat-Jan 25
TSC Dynamo 09
5 - 6
Cheese Lindas
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Thu-Jan 30
Codfish United
9 - 7
Cheese Lindas
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Thu-Jan 30
Shrine Knights
9 - 9
Roughriders
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Sat-Feb 1
Angry Sharks
5 - 6
House Team O'Gorman
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Thu-Feb 6
Cheese Lindas
6 - 2
House Team Agacinski
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Thu-Feb 6
Shrine Knights
4 - 6
Codfish United
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Sat-Feb 8
Roughriders
4 - 4
House Team O'Gorman
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Sat-Feb 8
TSC Dynamo 09
4 - 7
Angry Sharks
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Thu-Feb 13
Cheese Lindas
8 - 4
Angry Sharks
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Sat-Feb 15
House Team O'Gorman
5 - 7
House Team Agacinski
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Sat-Feb 15
Roughriders
5 - 9
Codfish United
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Thu-Feb 20
House Team O'Gorman
5 - 4
TSC Dynamo 09
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Thu-Feb 20
House Team Agacinski
0 - 4
Codfish United
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Sat-Feb 22
Angry Sharks
1 - 5
Shrine Knights
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Sat-Feb 22
Roughriders
0 - 4
Cheese Lindas
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Thu-Mar 5
Shrine Knights
8 - 4
Cheese Lindas
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Thu-Mar 5
House Team Agacinski
3 - 7
TSC Dynamo 09
Complete
Main Field
Regular
U11 Boys 2nd '20
Sat-Mar 7
TSC Dynamo 09
1 - 5
Shrine Knights
Complete
Main Field
Regular